Dnia 03 listopada 2010r. w naszej Szkole obchodzony był Światowy Dzień Bez Tytoniu i tym samym został rozstrzygnięty konkurs pod hasłem przewodnim „Młodość wolna od papierosa”. Uczniowie klas gimnazjalnych i licealnych przygotowali

prace plastyczne w formie plakatów. Głównym celem konkursu była ochrona młodzieży przed rozpoczęciem palenia papierosów oraz pomoc w zrywaniu z nałogiem. Pierwsze miejsce zdobyli uczniowie klasy I GA – gimnazjum oraz ex-aequo  klas I A i II A/B – liceum. Konkurs został zorganizowany przez grono pedagogiczne naszej Szkoły. Uczniowie otrzymali słodkie niespodzianki ufundowanw przez Panią Dyrektor Szkoły.

 

 

ProgramyMatura z OPERONEM

   


Praca z uczniami dyslektycznymi

z wykorzystaniem treningów

NLP 


 

 

Dane teleadresowe

 

 

Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące
Towarzystwo Oświatowe Lykeion

ul. Rajdowa 13 (Retkinia)
94 - 003 Łódź

tel: 42 686 86 87
fax: 42 689 09 32

lykeion@lykeion.edu.pl

 

 

 

Lokalizacja na mapie

 

 

 

XX-lecie Szkoły

 

 

 

Spotkanie z okazji XX lecia
Gimnazjum i Liceum LYKEION

Zobacz galerię