Liceum Ogólnokształcące
ul. Rajdowa 13 (Retkinia)
94 - 003 Łódź
tel: 42 686 86 87
lykeion@lykeion.edu.pl

Liceum Ogólnokształcące,
ul. Rajdowa 13 (Retkinia) Łódź
tel: 42-686-86-87 
lykeion@lykeion.edu.pl

 

Dnia 03 listopada 2010r. w naszej Szkole obchodzony był Światowy Dzień Bez Tytoniu i tym samym został rozstrzygnięty konkurs pod hasłem przewodnim „Młodość wolna od papierosa”. Uczniowie klas gimnazjalnych i licealnych przygotowali

prace plastyczne w formie plakatów. Głównym celem konkursu była ochrona młodzieży przed rozpoczęciem palenia papierosów oraz pomoc w zrywaniu z nałogiem. Pierwsze miejsce zdobyli uczniowie klasy I GA – gimnazjum oraz ex-aequo  klas I A i II A/B – liceum. Konkurs został zorganizowany przez grono pedagogiczne naszej Szkoły. Uczniowie otrzymali słodkie niespodzianki ufundowanw przez Panią Dyrektor Szkoły.