Dnia 03 listopada 2010r. w naszej Szkole obchodzony był Światowy Dzień Bez Tytoniu i tym samym został rozstrzygnięty konkurs pod hasłem przewodnim „Młodość wolna od papierosa”. Uczniowie klas gimnazjalnych i licealnych przygotowali

prace plastyczne w formie plakatów. Głównym celem konkursu była ochrona młodzieży przed rozpoczęciem palenia papierosów oraz pomoc w zrywaniu z nałogiem. Pierwsze miejsce zdobyli uczniowie klasy I GA – gimnazjum oraz ex-aequo  klas I A i II A/B – liceum. Konkurs został zorganizowany przez grono pedagogiczne naszej Szkoły. Uczniowie otrzymali słodkie niespodzianki ufundowanw przez Panią Dyrektor Szkoły.

Teatr Powszechny Lodz Muzeum Animacji Semafor Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu