Witaj na stronie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego Lykeion

-------------------------------------------------------------------------------

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DO LICEUM 2017/2018

------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy wszystkich uczniów kończących gimnazjum oraz ich rodziców do odwiedzenia naszego liceum aby:

- zapoznać się z ofertą edukacyjną dla klasy pierwszej liceum

- zobaczyć szkołę, jej pracownię i wyposażenie

- poznać nauczycieli

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny  (042) 686 86 87
lub 694 661 116, w celu uzgodnienia godziny

Dyrekcja Szkoły z Radą Pedagogiczną

Społecznego Liceum Ogólnokształcącego LYKEION

przy ul. Rajdowej 13 w Łodzi

Towarzystwo Oświatowe Lykeion, prowadzi Szkoły Społeczne - Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące.

Szkoła Lykeion, od 1993 roku wspiera uczniów, o szczególnych potrzebach edukacyjnych określonych przez poradnie pedagogiczne. Nasze zintegrowane działania wychowawcze i pedagogiczne pozwalają tym uczniom odnosić sukcesy i kontynuować dalszą naukę.

Kadra nauczycielska T.O. Lykeion to sprawdzeni fachowcy, dzięki czemu jakość wiedzy prezentowana uczniom i program nauczania są świetnie dopracowane oraz utrzymują wysokie standardy.

Pamiętamy również o zajęciach pozalekcyjnych, takich jak na przykład kółka teatralne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego, a po więcej informacji zapraszamy do siedziby naszej Szkoły w Łodzi przy ulicy Rajdowej 13 w Łodzi, pod numerem telefonu: 42 686 86 87 lub poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

INFORMACJA O WOLNYCH MIEJSCACH

NA ROK SZKOLNY 2017/2018

TELEFONICZNIE: 694 661 116.

Uwaga ! Nie bierzemy udziału w naborze elektronicznym, dokumenty prosimy składać w tradycyjnej formie papierowej w sekretariacie szkoły, ul. Rajdowa 13 Łódź (Retkinia)